فاریابفیلممهدی میرزایی

دانلود فیلم باغ ما که خشک نشده به کارگردانی مهدی میرزایی

دانلود فیلم باغ ما که خشک نشده

دانلود فیلم باغ ما که خشک نشده

این فیلم به کارگردانی مهدی میرزایی در سال ۹۰ از پیرمرد و پیرزنی که تنها در روستایی خالی از سکنه در روستای گلاشکرد فاریاب یکی از شهرهای جنوبی استان کرمان زندگی می کنن ساخته شده است.

داستان فیلم :

ماشینی در یک جاده ی روستایی می ایستد پیر مردی از آن پیاده می شود و عصا زنان در حالی که مقداری وسیله زیر دستش هست از میان نخلستانهای پیر و خشکیده عبور می کند و در روستایی متروکه و ویران قدم میزند و در جلوی هر خانه که قرار می گیرد به روال قدیم شروع به صحبت..

معرفی مهدی میرزایی

مهدی میرزایی متولد بهمن ماه ۱۳۶۳ در روستای تمگران قلعه گنج لیسانس ادبیات فارسی و در حال حاضر مشغول به تحصیل در رشته تولید سیما در دانشگاه صدا و سیما می باشد .

وی فیلم سازی را با دیدن اثار سایرین، تجربیات کاری خویش و دوست و استاد خویش حجت دهقان و آموخته هایش از کتاب های مختلف فرا گرفته و اکنون نیز با رفتن به دانشگاه صداوسیما در حال تقویت و به ثمر نشاندن استعداد و ذوق هنری خویش می باشد. انگیزه او از ورود به عرصه فیلم سازی به تصویر کشاندن پتانسیل ها و محرومیت های جنوب شرق و اقدام جهت محو افکار کهنه و اشتباه و نقطه ضعف های فرهنگی بوده است .

آثار مهدی میرزایی

او در طی سالیان فیلم سازی با کسب اولین مقامش در جشنواره فیلم کلات کهنوج و بعد از آن در جشنواره های اردیبهشت هرمزگان ، آفتاب و بسیج کرمان ، تیاب چابهار و تا کسب مقام اخیرش در جشنواره قرآن و عترت جنوب کرمان با فیلم ( باغ ما که خشک نشده ) در بخش مستند و با کسب رتبه اول درخشیده است.

موسسه فیلم سازی ماهکان (مهتاب) ، محل شکوفایی ایده ها و به تصویر کشیده شدن آثار ماندگار چون لگار ( با کسب رتبه اول در جشنواره آفتاب کرمان ) ، تیر آرش ، شناسنامه گشمیران ، آن مرد آسمانی و … می باشد که روایت گر رشادت ها شهدا منطقه و نیز نشان دهنده طبیعت زیبای جنوبمی باشد.

 

مشاهده آنلاین ویدیو

 مطالب مرتبط:


سفری به دل جازموریان با دوربین جادویی مهدی میرزایی

مصاحبه سایت دوستان سلام با مهدی میرزایی کارگردان مستند زیورک

تصاویری نوستالوژیک برای اهالی جنوب کرمان_عکاس مهدی میرزایی

دانلود فیلم مستند زیورک ساخته مهدی میرزایی تمگرانی

معرفی کامل مهدی میرزایی کارگردان، شاعر و فیلم نامه نویس تمگرانی+ فیلم

دانلود فیلم کوتاه لگار به کارگردانی مهدی میرزایی تمگرانی

فیلم کوتاه تیر آرش به کارگردانی مهدی میرزایی فیلم ساز جوان قلعه گنجی

 

مدیر

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد / وجود نازکت آزرده گزند مباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا