اخبارجنوب شرقرسانهمکران

درخواست مدیر شبکه وش نیوز پاکستان برای اجازه پخش سریال شمبل و شاهی ۲

سریال شمبل و شاهی ۲

سریال شمبل و شاهی ۲

ترجمه نامه مدیر محترم شبکه “وش نیوز”به مدیر کل صداوسیمای سیستان وبلوچستان ”

به: آقای محمود دولت کردستانی مدیرکل محترم،
صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان ، جمهوری سلامی ایران .

موضوع : درخواست همکاری فیمابین ؛شبکه “VSH News Tv” و صدا و سیمای جمهوری اسلامی

جناب آقای محمود دولت کردستانی سلام علیکم
عطف به مذاکره تلفنی صمیمانه و برادرانه اخیر شما با جناب آقای اویس اقبال ریاست شبکه “VSH News Tv” مبنی بر بررسی راهکارهای مشارکت و کسب و کار ، به استحضارمی رساند؛ ما اشراف داریم که شبکه محترم هامون به صورت قابل توجهی دارای اهمیت برای بییندگان است واین به خاطر پخش اخبار ، برنامه های آموزشی و برنامه های اجتماعی همچون برنامه های فرهنگی محقق شده است و بدون شک مناسب است ما در همین جا نتیجه گیری کنیم که این برنامه های فاخر به صورت وسیعی در کل منطقه بلوچستان مورد توجه ویژه قرار دارد.

شبکه تلویزونی “VSH News Tv” از سال ۲۰۰۸ به زبان بلوجی آغاز به کار کرد محوریت این شبکه درکراچی و سپس سایر شهر ها شکل گرفت تا برنامه های مختلف تولید شود و افراد در پاکستان و سایر جاهای دیگر جهان از آن بهره ببرند.
همکاری دو شبکه “VSH News Tv” و شبکه هامون می تواند در این راستا، مهم و ارزشمند باشد ما امیدواریم با ایجاد یک همکاری فیمابین به عنوان دو رسانه تاثیر گذار منشا تحولات بیشتر در ارتقاء فعالیت ها و توسعه منطقه باشیم و زمینه ها ی مختلف همچون اخبار،آموزش، تجارت ، سرگرمی و مسایل اجتماعی همچون مسایل فرهنگی را در مقیاس بزرگتری پوشش دهیم.
ازاین رو مایه مباهات است که این همکاری را با مجموعه”شمبل و شاهی” ساخت مجموعه رسانه ملی آغاز کنیم این برنامه بطور وسیعی مورد اقبال بینندگان بلوچ بوده است و احترام خاصی به آن شده است.
بنابراین ما به طور ویژه و مشتاقانه به چشم انداز همکاری فیمابین فکر می کنیم برای ایجاد تعامل بیشتر در پخش اخبار و برنامه های مشترک به جهت تحقق یک شرایط برد–برد برای هر دو شبکه و منتفع شدن دو ملت برادر و همسایه .

با تقدیر و تشکر از شما
احمد اقبال بلوچ

عکس قرارداد طرفین

پخش سریال شمبل و شاهی 2
سریال شمبل و شاهی ۲

مدیر

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد / وجود نازکت آزرده گزند مباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا