اخبارپنج گنجتلویزیون رودبارزمینجنوب شرقرسانهرودبارجنوبفاریابقلعه گنجکهنوجمکرانمنوجاننخبگان
موضوعات داغ

لیست نهایی نامزدها حوزه انتخابیه پنج شهرستان جنوبی استان کرمان

نامزدها پنج شهرستان جنوبی استان کرمان

نامزدها پنج شهرستان جنوبی استان کرمان – ثبت نام ۲۱ نامزد برای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه پنج شهرستان جنوبی (کهنوج ، فاریاب ، منوجان ، رودبارجنوب ، قلعه گنج ) لیست نهایی نامزدها برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پنج شهرستان جنوبی استان کرمان

آقایان :

۱ _خدابخش خارائی
۲_مرتضی رهبر
۳_محسن منصفی
۴_هدایت تاجیک
۵ _احمد حمزه
۶ _علیرضاحبیبی
۷ _مهدی شهریاری
۸ _عبدالرضا بامری
۹_ منصور شکرالهی
۱۰ _حسن مرادی
۱۱_ مختار وزیری
۱۲ _حسین لطفی
۱۳ محمدرضا امیری
۱۴_علم احمدی
۱۵_نادر نیکخو
۱۶_علی اصغر پوربهزادی
۱۷_محمدفلاح کهن
۱۸_مختار تقی پور
۱۹_عبدالحسین خانکاه
۲۰_علی تاجیک
۲۱_محمد پیروزی نیا

تصاویر نامزدها در هنگام ثبت نام

محمد پیروزی نیا امام جمعه موقت زهکلوت
محمد پیروزی نیا
عبدالرضا بامری
عبدالرضا بامری
منصور شکرالهی
احمد حمزه و منصور شکر الهی
کاندیدای جنوب استان کرمان
کاندیدای جنوب کرمان
لیست نامزدها پنج شهرستان جنوبی استان کرمان
نامزدها پنج شهرستان جنوبی استان کرمان
نامزدهای جنوب کرمان
نامزدهای جنوب کرمان
نامزدهای پنج شهرستان جنوب کرمان
نامزد انتخاباتی جنوب کرمان

پ ن : ۴نفر از نامزدها در وزارت کشور و ۱۷نفر از نامزدها در ستاد انتخابات در فرمانداری شهرستان کهنوج ثبت نام خود را انجام داده اند

عزیزان در قسمت نظرات می توانند کاندیدای مورد نطر خود را بیشتر معرفی کرده و یا کاندیداهای دیگر را نقد کنند تا اطلاعات و شناختمان نسبت به آنها بیشتر شود.

 

مطالب مرتبط:


معرفی فرهیختگان، نخبه ها و چهرهای علمی رودبارزمین

تصمیمم را گرفته‌ام می خواهم قاچاقچی شوم نه هنرمند!؟

گفتگو با نخبه های حوزوی و دانشگاهی شهر جازموریان …

معرفی نخبگان و فرهیختگان قلعه گنج و کهنوج قسمت دوم

معرفی مرحوم باقر ابن بختیار شخصیت علمی و نویسنده جنوب استان کرمان

حضور فاطمه و عاطفه بامری نخبگان کنکوری زهکلوت در برنامه کاملا دخترانه شبکه ۳ سیما

برچسب ها

مدیر

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد / وجود نازکت آزرده گزند مباد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن