شنبه , ۲۳ آذر ۱۳۹۸
مهدی میرزایی دانلود فیلم لگار مهدی دانلود فیلم کوتاه لگار
دانلود فیلم کوتاه لگار

دانلود فیلم کوتاه لگار به کارگردانی مهدی میرزایی تمگرانی

دانلود فیلم کوتاه لگار

دانلود فیلم کوتاه لگار – فیلم کوتاه داستانی لگار به کارگردانی مهدی میرزایی فیلمساز قلعه گنجی که در روستای صولان در سال ۸۶ تولید شده است . در این فیلم محمد یونس جلالی فیصل میرزایی و مریم شیرخانی به ایفای نقش پرداخته اند . رهبر امام دادی تصویر بردار و مهمود شهبازی نور صدا و تدوین این اثر را بر عهده داشت . تهیه کننده ی این اثر حوزه ی هنری هرمزگان می باشد .

گروه فیلم سازی ماهکان

گروه فیلمسازی ماهکان از سال ۸۶ کار خود را آغاز کرد این گروه متشکل از جوانان بومی جنوب کرمان است که یا بصورت تجربی وارد حوزه ی فیلمسازی شدند و قبلا در دیگر هنرها همچون شعر صاحب موقیتهایی بودند مثل آقای مهدی میرزایی (نویسنده کتاب شعر قحطی بریده امان بلوچ) یا در رشته فیلمسازی تحصیل کرده اند همچون حجت دهقان از دانشگاه سوره تهران و یا با تاسیس گروه ماهکان همراه با حجت دهقان تا به امروز فعالیت کرده و صاحب تجاربی شده اند.

همچون آقای شجاع پیلرا فاطمه مسافری و مهدیه شهریاری سرحدی ، اکبر کهور آبادی عبدالمجید به نژاد، ابراهیم پری وش و نوجوانانی چون ندا دهقان ،کرامت پیلرا و بانوی هنرمند خانم سکینه بلوچ مسافری و…، که هم اکنون در فضاهای بومی حوزه جنوب شرق کشور ازجمله کرمان، هرمزگان و بلوچستان و شهرستانهایی چون جیرفت ، قلعه گنج ، رودبار جنوب، فاریاب ، منوجان و زهکلوت و…..در حال فعالیت می باشند.

مرکزیت این گروه در شهرستان کهنوج است که تا بحال بیش از ده ها فیلم کوتاه داستانی و مستند (ساعاتی زندگی ، بیست و سه و پنجاه ونه دقیقه ، دایگ ، عید فطر ، شهسوار عشق ، شناسنامه گشمیران ، باغ ما که هنوز خشک نشده ، آرام جانم و..) و بسیاری کارهای تبلیغاتی برای سازمانها و شرکتها تولید کرده اند هدف این گروه معرفی فرهنگ غنی ، بومی-اسلامی این منطقه به وسیله ی رسانه قدرتمندی چون فیلم است لازم به ذکر است به زودی لیست افراد عضو این گروه در وبلاگ درج خواهد شد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.