آموزش

دانلود پاورپوینت مقاله ارتباط موثر معلم با دانش آموز با فرمت pptx

پاورپوینت مقاله ارتباط موثر معلم

مقاله ارتباط موثر معلم با دانش آموز

مقاله ارتباط موثر معلم با دانش آموز

قسمتی از موارد ذکر شده در این پاورپوینت

ارتباط موثر معلم با دانش آموز یکی از مهم ترین دلایل رشد و موفقیت دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیل است. دکتر علی صاحبی در کتاب “تئوری انتخاب در مدرسه ” به نقش این ارتباط تاکید بسیار دارد.

باور رایج همه مردم

باور رایج همه مردم این بوده و است که تهدید و تنبیه و توسل به زور و اجبار همیشه پاسخگو بوده و هست. و به هیچ روش دیگری نمی توان بچه ها را وادار به درس خواندن کرد. اما حقیقت اینجاست که  زور و اجبار اگرچه موجب تغییر در رفتار می شود اما موجب یادگیری نخواهد شد. این باور در سطح بالاتر به مدیران و معلمان هم سرایت کرده است مدیران و معلمانی که عقیده دارند بچه ها باید با توجه و نظارت و دخالت والدین بیشترین زمان را برای خواندن دروس بگذارند. و صرفا نمره روی برگه امتحان را ملاک قرار می دهند در یادگیری عمیق دانش آموزان و ترغیب آن ها به تحقیق و پژوهش  نقش موثر و مثبتی نخواهند داشت

ارتباط موثرمعلم با دانش آموز

رابطه موثر و اعتمادآمیز معلم و دانش آموزبرای یادگیری ضروری ست. پژوهشگران معتقدند که اگرمدرسه برنامه آموزشی منسجم و درست،امکانات پیشرفته  ومعلمان ماهر و مجربی داشته باشد، اما ایجاد اعتماد و ارتباط موثرمعلم بادانش آموز بخشی ازمعادله اصلی نباشد،یادگیری دانش آموزان چنانچه باید انجام نمی شود.

نکته: در پاورپوینت از فونت بی نازنین استفاده شده است در صورت نبود این فونت بر روی لب تاب یا سیستم شما چینش طرح ها و نوشته ها در پاور پوینت بهم خواهد خورد …….

بعد از عملیات خرید و پرداخت وجه لینک برای شما فعال می شود

بعد از پرداخت لینک دانلود برای شما فعال می شود و در صورت قطع شدن اینترنت و یا هر مشکل دیگر در هنگام دانلود با اولین تماس شما ، مدیران سایت لینک دانلود را به ایمیل یا تلگرام شما ارسال خواهند نمود
تماس با ما

 

مطالب مرتبط:

دانلود پاورپوینت گزارش کامل روستاهای شهرستان رودبارجنوب استان کرمان

آموزش ساخت قالب پاورپوینت به صورت حرفه ای و ذخیره آن در

فیلم کوتاه تیر آرش به کارگردانی مهدی میرزایی فیلم ساز جوان قلع

یوسف بامری دانشجوی کارشناسی رشته الهیات دانشگاه فرهنگیان

صنایع دستی سیستان بلوچستان و جنوب استان کرمان راهکاری برای محرومیت زدایی در منطقه

مدیر

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد / وجود نازکت آزرده گزند مباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا