پنج گنجرسانهفیلم

دانلود تمام قسمت های خطو کرمانی با لینک مستقیم و سرعت بالا

دانلود تمام قسمت های خطو کرمانی

مهدی حشتمی یکی از فعالین این انیمیشن در گفتگوی اختصاصی با خانه خشتی گفت :با آقای منصور محمدحسنی کار خود را از تئاتر و روی صحنه آغاز کردیم بعد وارد حیطه بازیگری شدیم اولین کار خود را با ساختن یک کلیپ آغاز کردیم که طرفداران زیادی پیدا کرد تا اینکه با آقای علی زارعی تصمیم گرفتیم یک تیمی تشکیل دهیم و براساس کارتون معروف آقای خطی که مال دهه شصتی ها بود ،کلیپ ساخته شده به لهجه کرمانی دوبله شود .

مستر لاین صداپیشه خطو کرمانی
صداپیشه خطو کرمانی

وی افزود :با اجرای این کلیپ به لهجه کرمانی در کمتر از یکسال طرفداران زیادی در بین مردم داخل و خارج از کشور پیدا کرد و رکوردار دابسمش شد به همین منظور تصمیم گرفتیم این کار را ادامه دهیم .

حشمتی تصریح کرد : این انیمیشن توسط یک تیم ۴ نفره اجرا وموضوعات آن هم با توجه به نیاز جامعه و سوژه های روز انتخاب می شود .
وی ضمن تشکر از استقبال و همکاری استاندار از انیمیشن مستر لاین عنوان کرد : همین جا به طرفداران مسترلاین می گوییم که ظرف یک ماه آینده سوژه های متعددی را برای اجرا داریم انشاا… به زودی یکی از آنها را اجرا خواهیم کرد .
آن چیزی که انیمیشن خطو را نسبت به دیگر طنزها و انیمیشن ها متمایز می کند این است که این انیمیشن بر مبنای اصول ،گویش ،ضرب المثلها ،داستانها متلکها و اداب ورسوم اصیل کرمانی با معرفی کرمان ساخته شده است و ادامه خواهد داشت.

اطلاعات فابل:

حجم: ۳۱۸ مگابیت

برای دانلود فایل بهتر است از برنامه های مدیریت دانلود استفاده کنید

∗نکته: فایل دانلودی به صورت فشرده می باشد

 


دانلود تمام قسمت های خطو کرمانی با لینک مستقیم


 

منبع: خانه خشتی

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا